Отопление и водоснабжение. Очистка сточных вод и полив. Монтаж и проектирование

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



совет

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

А кто в куосе нужно ли проходить реабилитацию после инсульта? где такое есть во Львове и действительно ли после нее люди возвращаются к нормальной жизни. Кто с этим имел дело.

0

2

ну конечно ее нужно проходить и врачи ее тоже советуют. а так без этого будет все лечение на смарку. так что решайте чтовам делать и вперед. больше мне тут вам и сказать нечего.

0

3

Ну звичайно бажано після інсульту пройти реабілітацію. У мене мама після неї стала як і раніше нормальною людиною. Так що я раджу її проходити всім хто хворів інсультом. Моя мама ось проходила реабілітацію після інсульту у Львові турбота про близьких. І там за допомогою спеціальних процедур мама тепер нормально живе і як і не було такої жахливої хвороби.

0

4

У нашей семьи тоже была ситуация , когда нужно было помочь бабушке восстановиться после инсульта . Я нашла для нее клинику «Anelim clinic» https://anelimclinic.com/reabilitaciya- … yshleniya/ , только там меня все полностью устроило. Там  смогли помочь бабушке прийти в норму после такого заболевания. Лечение было очень успешным, восстановились все функции организма, какие были до болезни.

0

5

Якщо шукаєте, де можна записатися на прийом, щоб вас оглянув лікар фізіотерапевт, то можете сміливо звертатися за професійною допомогою в перевірену клініку. Медичний центр ЦСМ у Білій Церкві надає високоспеціалізовану медичну допомогу за допомогою сучасних технологій діагностики, лікування та реабілітації, а також наявності спеціального високотехнологічного обладнання та досвідчених лікарів. Велика кількість вузькопрофільних спеціалістів дозволяє вирішити широкий спектр завдань та провести необхідне лікування вчасно.

0